Ubytování Kouty nad Desnou

Publikováno: 26. 6. 2018

Uprostřed Jesenických hor se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná penzion Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou. Ubytování Kouty nad Desnou láká krásnou přírodou, drsnou krajinou a čistým horským vzduchem k aktivní dovolené stále více a více turistů, a to jak v létě, tak i v zimě. Kouty nad Desnou je rozvíjející se středisko sportu, zdraví a aktivní turistiky, které nabízí velké nespočet možností vyžití. Na své si v této oblasti přijdou milovníci turistiky, kol a v zimních měsících také lyžování.

Nadstandardní ubytování ve čtyřhvězdičkovém penzionu nabízí kvalitní služby v podobě wellness s bazénem, finské sauny, vířivky a mnoho sportovního a dětského vyžití. Roubenky Annaberg jsou ideálním místem na strávení dovolené s přáteli nebo rodinou. K dispozici jsou zákazníkům různé variability chalup pro různě velké skupiny, a to od 2 do 32 osob.

Díky velmi výhodné poloze penzionu, jsou k dispozici velké skiareály a další zajímavá místa, jako je třetí největší přečerpávající elektrárna Dlouhé Stráně nebo muzeum papíru a ruční papírna ve Velkých Losinách anebo také klenot Jeseníků – Karlova Studánka.

Užijte si domácí prostředí, krásnou přírodu a komfortní ubytování, které Vám umožní prožít dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Ubytování Kouty nad Desnou jsou ideálním místem ke strávení letní, ale i zimní dovolené pro celou rodinu.

Chtěli byste spíše do Jeseníků? Ubytování Jeseníky vás naláká na drsnou přírodu a mnoho turistických tras.