Top 5 Nejlepších exotických hotelů

Publikováno: 07. 6. 2016

Chcete si užít opravdu perfektní dovolenou v tropickém ráji? Tak se zajeďte podívat do některého z exotických hotelů, kde si můžete dopřát opravdový relax. Bělostné pláže, pohupování v síti, šumění vánku v listech palmy nad hlavou, teplý a čistý oceán a srkání ledově vychlazeného koktejlu – něco takového už nemusí být jenom snem, protože v nejlepších tropických hotelech na světě si to můžete dopřávat po celou svou dovolenou.

5. Maalifushi by COMO na Maledivách

Už samotné Maledivy jsou místem, kam byste se měli vypravit za skvělou dovolenou, ale v případě ubytování v hotelu COMO z toho vytřískáte naprosto všechno. Přesně 66 apartmánů a vil se nachází na soukromém ostrově v souostroví Thaa, který je dosažitelný hydroplánem z Male do 50 minut. Svým šuměním vás tu bude uspávat průzračný Indický oceán, koupat se budete v tyrkysově modrých lagunách a opalovat se na jemném bílém písku. Přesně takhle vypadá ideální dovolená, kterou si můžete dopřát už za přibližně 15 600 Kč za jednu noc.

4. Great House na Necker Islandu na Britských panenských ostrovech

Pokud chcete jet do Karibiku, určitě si připlaťte za luxus, který nabízí na soukromém ostrově Necker Island sir Richard Branson, který tu pronajímá velkou vilu. Ta se rozděluje celkem na devět skvostných pokojů s výhledem na moře a jeden velký pokoj, kde se vyspí až šest dětí. Všechno je zde zrenovované a moderní, neboť v roce 2011 byla většina domu zničena velkým požárem. Vila byla znovu postavena podle původní předlohy. Pokoj si tu můžete na týden pronajmout za přibližně 660 000 Kč, a pokud byste měli zájem o rezervaci celého ostrova, na jednu noc vás to vyjde na necelého 1,5 milionu korun.

3. Anantara Phuket Layan resort a spa v Thajsku

Dokonalé harmonie v podobě modrého oceánu, rozlehlých písečných pláží a luxusního hotelového ubytování, se vám dostane také na západním pobřeží Thajska, kde se nachází resort Anantara. Ten leží u odlehlé pláže Layan Beach, kde budete mít dokonalé soukromí. Nachází se tu celkem 77 prostorných vil s vlastním bazén, přičemž dopřát si můžete i nadstandardních služeb v podobě lázeňských procedur. Za jednu noc v tomto thajském ráji si připravte zhruba 5 520 Kč.

2. Chinzombo v Zambii

Když chcete zažít exotiku, nemusíte mířit jenom na ostrovy nebo pobřeží, najdete ji také v srdci afrického státu Zambia. Norman Carr Safaris vám nabízí hotel Chinzombo, který leží v těsném sousedství zdejšího národního parku South Luangwa. Tábor se skládá z šesti prostorných vil s vlastním bazénem, jídelnou a obývacím pokoje či knihovnou. Všechno je navíc vytvořeno z přírodního materiálu či recyklovatelných věcí. Za luxusní ubytování, které ještě k tomu neškodí zdejšímu prostředí, zaplatíte v přepočtu na jednu noc 14 000 Kč.

1. Sofitel Bali Nusa Dua Beach resort v Indonésii

Východní pobřeží poloostrova Bukit Bali pokrývají nádherné a bohatě vybavené pokoje s výhledem na moře. Písečná pláž je kousek od těchto přibližně 415 pokojů, přičemž oceán je tu čistý a teplý. Dále se tu nachází 17 vil, které mají od jedné do tří ložnic, aby se tu mohli ubytovat jak páry na dovolené, tak rodiny s dětmi. Užijte si Indonésii a poznejte ostrovní život v této destinaci v kombinaci s idylickou dovolenou. Za jednu noc zde necháte přibližně 4 500 Kč.