Dovolená přesně podle představ, navíc se zajímavou slevou

Publikováno: 10. 10. 2020

Užít si týden nebo dva během letního volna, podívat se tam, kde jsme ještě nebyli a vychutnat si chvíle strávené společně s rodinou, které nám dodají spoustu energie do další práce a každodenního života. Přesně o tom by měla být dovolená snů, jíž samozřejmě nemusíme prožít jen v exotických destinacích, ale třeba i v českých luzích a hájích, případně v blízkém okolí naší země. Slovenské hory, německé architektonické skvosty, Vídeň i Pobaltí, vždyť všude je krásně (i když, jak praví klasik, doma nakonec nejlépe).

Krátkodobý pronájem nejen pro mladé rodiny

Malá chata, rodinný domek v obci, kde je opravdový klid a příroda láká k houbaření nebo výletům do přírody, ale také okolí lázeňských měst – slevové kupony na Bonipo.cz umožní vychutnat si vaše dovolenkové dny za zajímavou cenu, úsporu pak můžete vložit třeba do různých atrakcí nebo posezení v restauraci na dobrém obědě, záleží, nač máte zrovna chuť! Vždyť by byla věčná škoda sedět doma a dívat se na televizi, když můžete objevovat svět. Tisíc lidí a tisíc chutí, přesně o tom je cestování, díky němuž si rozšíříte obzory, poznáte nové kultury a zažijete dosud nepoznané.

Vybírejte i podle referencí, protože nejde jen o cenu nebo lokalitu, ale pochopitelně i dobrou pověst místa, kam máte zrovna toto léto namířeno. Hotel by měl mít odpovídající služby, které vyžadujete jako standard, v opačném případě riskujete bohužel jistou nespokojenost. 

Dbejte i na to, jestli například takové zařízení dobře přijme vašeho čtyřnohého kamaráda, neboť jinak bude muset být pejsek v tzv. psím hotelu. Pokud jste o nich už někdy slyšeli, jistě víte, že jde o velmi zajímavá zařízení, kde se hostům líbí a najdou si možná časem i nějaké nové kamarády. Ale to jsme trochu odbočili…

Jihočeský region nebo malebné zákoutí Moravy?

Teď už si jen vybrat místo, kde strávíte dovolenou – sami, s partnerem nebo i početnějším kruhem rodiny, snad i proto, že ve více lidech bývá také větší zábava, pokud jste tedy alespoň trochu za extroverty. 

Vyzkoušejte Tábor nebo Jindřichův Hradec, poznejte krajinu podél řeky Lužnice nebo si užijte Karlštejn a jeho tajemnou historii, Děčín a skalnatý ostroh nad Labem, kde zavítáte i do krásné ZOO. Stejně tak bychom mohli doporučit Mikulov, Uherské Hradiště nebo Zlín, už jen proto, že Morava je prostě nádherná! A kam ještě? Třeba Mariánské Lázně jsou pro nadšené cestovatele, milující historii a klidné prostředí, skutečná bomba. 

Teď už jen zarezervovat termín, sbalit kufry a vzít si volno v práci. Tohle léto bude zkrátka parádní, tak ještě jednou – nezapomeňte na slevový poukaz