Dechberoucí zážitky za rozumnou cenu

Publikováno: 02. 6. 2020

Cestujete rádi? Pak nám jistě dáte za pravdu, že k cestování neoddělitelně patří nádherné zážitky. Ať už vyrazíte kamkoliv, těšíte se na spoustu nezapomenutelných zkušeností, na které budou Vaše oči, čich i chuťové buňky vzpomínat ještě dlouho po návratu.

Cestování je však v prvé řadě byznys, který se nezkušenému dobrodruhovi může pořádně prodražit. Na internetu se to jen hemží nejrůznějšími pochybnými nabídkami, pod jejichž líbivým kabátkem se často bohužel skrývají zážitky nevalné hodnoty. Po nich vám obvykle namísto krásných vzpomínek zůstane tak maximálně hořká pachuť v ústech. S nabídkami v samotných destinacích to často bývá ještě horší.

Kudy z této sítě předražených (ne)zážitků ven? Naštěstí je zde pro vás služba, se kterou se nikdy nespálíte. Seznamte se s Tripduck.com, novým srovnávačem na poli cestovního ruchu!

Co je Tripduck

Tripduck je nová služba, která vznikla za účelem zprostředkování klientům co možná nejkvalitnějších cestovatelských zážitků za rozumnou cenu. Sdružuje výhradně atraktivní, spolehlivé a pečlivě vybrané služby a zážitky solidních partnerů ve vybraných turistických destinacích.

Počet cílových destinací i zážitků neustále roste a spolu s ním také počet spokojených klientů, kteří si ze svých dovolených díky Tripducku odvezli zážitek svého života.

Služba si zakládá na spolupráci s místními obyvateli, díky čemuž je schopna svým klientům zprostředkovat mimořádně kvalitní služby a skutečně dechberoucí zážitky, často daleko od předražených turistických pastí.

Co na něm najdete

Chcete se projít po polozapomenutých zákoutích Florencie, užít si romantickou večeři s ochutnávkou vína v Paříži nebo si udělat soukromý výlet s průvodcem do Stonehenge a cestou se stavit u samotné anglické královny? Nebo jen potřebujete odvoz z letiště, popřípadě nějakou zábavu pro děti?

Fantazii se meze nekladou – na Tripduck si vybere opravdu každý. Ať už ve vás dřímá duše romantika, dobrodruha nebo jen v rámci vybrané destinace potřebujete pomoc s logistikou, díky novému srovnávači nikdy nezůstanete ve štychu. Tripduck je vaše jedinečná příležitost k objevování krás a tajů vaší příští turistické destinace, jež znají jen místní obyvatelé. Vše navíc za rozumnou cenu!

Jak to funguje v praxi

Princip fungování Tripduck.com je velmi jednoduchý. Vyberete si cílovou destinaci a ihned se vám otevře seznam nabízených služeb a zážitků. Ty si pak můžete filtrovat podle nejrůznějších kritérii, díky čemuž si na své přijde opravdu každý milovník dobrodružství.

U každého zážitku pak najdete jeho popis spolu s cenou, jež je garantována jako úplně nejnižší. Tripduck spolupracuje jen se solidními partnery a může se opřít o stovky pozitivních hodnocení od spokojených klientů.

Kromě zmíněných zážitků a služeb pak má Tripduck i svůj vlastní blog, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací a získáte celou řadu tipů na váš příští výlet.

A pokud ještě stále váháte, vězte, že je vám personál Tripducku k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Bez ohledu na to, kam se chystáte!

Tak na co ještě čekáte? Vykvákněte se na předražené služby a užijte si s Tripduck nejlepší zážitek vašeho života!